O GEOFUNE

Všetko, čo ste chceli vedieť o GEOFUNE, ale báli ste sa opýtať…

Vopred by som ti chcel pogratulovať. Tým, že si zavítal na stránky novej geolokačnej hry GEOFUN, si urobil jedno z najlepších rozhodnutí svojho života. GEOFUN ti čoskoro pomerne zásadne zmení tvoj dosiaľ relatívne nudný život Wink  Dúfam, že ti budem môcť i čoskoro pogratulovať k tvojim prvým úspechom po tom, ako sa do tejto hry zapojíš!

V rámci GEOFUNU si tu všetci tak nejako tykáme, takže odpusť, že som sa ani najprv nepovypytoval na možnosť tykania. Aby som to aspoň trochu vyvážil, tak ťa budem oslovovať aspoň s veľkým T Wink

UpozornenieAko si si všimol, používam tu množstvo termínov, ktorým možno tak úplne nerozumieš. Nerob si z toho hlavu a trochu si zaštuduj v slovníčku GEOFUNU.

Geosrandisti majú svoj vlastný pozdrav. Slovne sa zdravia výrazom „Géčko“, ku ktorému môžu pripojiť i špeciálny pozdrav rukou.

GEOFUN  Čo je to vlastne GEOFUN?

GEOFUN je prepracovaná mobilná aplikácia pre smartfóny s operačnými systémami Android a iOS, ktorá ťa prevedie zábavnou a súťažnou formou po najzaujímavejších miestach v regióne. Hra vychádza z populárneho geocachingu, ale svojou povahou je omnoho akčnejšia a dobrodružnejšia. V podstate ide o geolokačnú zábavnú hru novej generácie, kde nestačí iba miesto nájsť a „checknúť sa“, ale v rámci nej plniť i rôzne úlohy, ktoré ti sprievodca počas hry oznámi. Sprievodcom je ti vždy niekto miestny, ktorý dané mesto či región výborne pozná a dobre ti poradí. 

Čo sa týka jednotlivých úloh, ich znenie dopredu nikdy nepoznáš a aktivujú sa ti, až keď dôjdeš na prvotné určené miesto. Obsah úlohy ti naznačí tzv. faktory geosrandy, ktoré sú celkovo 4: fyzický, mentálny, trápnosti a zábavy. Tie sú bodované od 1 do 5 s tým, že 5 je najťažšie. 

Geofaktory

Pokiaľ stále ešte nevieš, o čom tá hra je, a váhaš, či sa do nej zapojiť, tak ti poradím jednu vec. Skús to a sám uvidíš, ako sa ti bude páčiť.

  Čo to stojí?

Ako je to v jednej pesničke od kapely Chinaski: „Tie najlepšie veci sú zadarmo!“ Mobilná aplikácia je poskytovaná celkom zadarmo. Pri plnení niektorých geosránd je potrebné zaplatiť vstupné či jazdné.

Samotný projekt je financovaný regiónmi a objektmi, kde sú geosrandy realizované.

  Kontakt na GEOFUN?

Možno to bude znieť divne, ale ja na tie moderné mobily veľmi nie som, síce jeden vlastním, ale bez SIM a nedovoláš sa mi teda. Správu mi môžeš zanechať na facebookovej prezentácii. Dúfam, že už si naším fanúšikom :)

Kontakty na členov môjho tímu nájdeš tu.

Tvoj Geofoter

Geofoter