Bohuslav Geofoter

Som otcom tejto hry a zrejme preto je mojím priezviskom Geofoter. V hre ti budem sprievodcom, radcom, rastlinárom a plniť niekoľko ďalších funkcií.

Pohlavie:

muž

Stav:

slobodný, bezdetný

Vek:

som mladý, ale čas letí

Záľuby:

šport, cestovanie, smiech, skrátka byť aktívne aktívny

Obľúbené jedlo:

čerstvé rožky, rezeň, sviečková, rezancová polievka, šošovica (tú len vtedy, keď som celý víkend sám), vlašský šalát, utopence, údené, guláš... skrátka mi chutí poctivá česká strava

Obľúbené pitie:

niet nad vychladené pivko, ale inak pijem vodu, je skrátka výborná

Obľúbené športové tímy:

fandím tomu, kto vyhráva, ale niekedy i tomu, kto prehráva

Obľúbený štát:

Česko krásne, Česko moje

 

Géčko!

Som otcom a hlavou celej tejto veľkej zábavy označenej ako GEOFUN. Vlastným menom sa volám Bohuslav Geofoter. Narodil som sa pred mnohými rokmi. Aby som to trochu spresnil, tak bolo to minimálne v minulom tisícročí. Na Facebooku som uviedol nepravdivý dátum narodenia (donútil ma niečo vyplniť).

Geofotr

Detstvo bolo skvelé, v škole na základke sa mi veľmi páčilo, učiteľky dobré, spolužiaci zábavní. Mojím snom bolo stať sa prezidentom USA, čo bolo pre realizáciu komplikované a nakoniec som od zámeru upustil. Dlho som premýšľal, aká stredná škola bude tá pravá, a tak padla voľba na gymnázium. Všetci mi hovorili, tým nič nepokazíš. Na gymnáziu odo mňa neustále niečo chceli, samé úlohy, testy, laboratórne testy a skúšanie. Po matúre som dal svojej študijnej kariére vale.

Rozhodol som sa obuť cestovateľské topánky a odišiel zbierať skúsenosti do iných častí sveta. Nových miest bolo mnoho a môžem len potvrdiť slová mamičky Forresta Gumpa: „Život je ako bonboniéra, nikdy nevieš, čo ochutnáš.“ No po návrate do Čiech som uznal, že doma je doma.

Po týchto potulkách nastal čas na jasnú, ale neľahkú otázku: „Ako zarobiť množstvo peňazí a nenadrieť sa pri tom?“ Nájsť odpoveď nebolo jednoduché, ale podarilo sa! Bolo potrebné trochu šťastia, ale viac odo mňa nechcite vedieť. Môžem len prezradiť, že v tom nebola žiadna čiernota…

Život v prepychu ma zanedlho začal nudiť. Tak som si položil novú otázku: „Ako zahnať nudu?“ Premýšľal som dňom i nocou, a tak som opäť začal cestovať, skákať s padákom do priepastí a následne šplhať nahor, učiť sa pilotovať lietadlo, potopil som sa na dno Bajkalského jazera, preplával Mŕtve more (a prežil), urobil za sebou tisíc kotrmelcov, letel som na Mesiac, zišiel na lyžiach Mount Everest, prebehol Rusko sprava doľava a späť, navštívil všetky divy sveta od egyptských pyramíd až po Machu Picchu. Tam mi znovu došlo, doma je doma. Najskôr mi nenapadlo, čo to presne znamená, ale dal som na inštinkt a najkratšou cestou sa vrátil do svojho rodného kraja.

A opäť som si položil rovnakú otázku. Odpoveď bola jasná. Vytvorím hru… hru, ktorú svet nevidel. Porozprával som sa o nápade s niekoľkými známymi, ako napríklad s Oskarom Schindlerom alebo s mladým Sodomkom, nápad sa páčil i Magdalene Rettigovej, a dokonca sľúbili, že mi i pomôžu. Najal som teda niekoľko pracantov, ktorí pracovali na naplneniach mojich predstáv o bájnej hre.

Zadanie bolo jasné. Hra musí byť moderná, bude využívať súčasné technológie a bude sa hrať na zaujímavých miestach. Kde s hrou začať? Voľba padla na moju domovinu, teda Českomoravské pomedzie. Verím, že moji pracanti odviedli slušnú prácu, no je to náš prvý džob tohto typu, takže sa budeme snažiť vychytať všetky mušky a vylepšiť naše súčasné úlohy. Navyše sme s pracantmi hru tvorili tak, aby bola čo najekologickejšia, takže žiadne papiere, kódy, značenia, skrýše, všetko pekne v telefóne a virtuálne. Je zábavná a má vytiahnuť ľudí von na pekné miesta, najlepšie celé rodiny či skupiny ľudí, pretože vo väčšom počte je i väčšia zábava. Hru, samozrejme, môžu hrať i jednotlivci. A pretože ide o vtipnú geolokačnú hru, pomenoval som ju jednoducho ako GEOFUN.

  Pokiaľ chceš so mnou komunikovať neverejne, kontaktovať ma môžeš na geofotr@geofun.cz.

  Určite sleduj aj náš Facebook, zapoj sa do našej facebookovej skupiny „Hráme GEOFUN“ alebo sa staň mojím facebookovým priateľom.

Dúfam, že GEOFUN čoskoro vyskúšaš!

Zatiaľ géčko!

  Fotogaléria Bohuslava Geofotra

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto