Ako získať geonky

GEOFUN sú predovšetkým nové zážitky. Ale keď cinkajú geonky na geokonte, tak to také nie je vôbec zlé :)

  • AmbasadorHraj hry a odosielaj svoje výkony. Geosrandy, čo sú geolokačné hry, a hry v Zábavnej škole sa hodnotia oddelene. Keď hru splníš na 100 % bez zaváhania, dostaneš plnú bodovú hodnotu v podobe tzv. geoniek na tvoje geokonto. Pri neúspešných pokusoch a chybách pri plnení úlohy sa ti množstvo získaných geoniek percentuálne znižuje.
  • Pokiaľ pri geosrandách, kde chcem nahrať video, audio, napísať text či zhotoviť fotografiu, vytvoríš záznam podľa zadania, dostaneš 5 geoniek ako prémiu za každý verejný záznam.
  • V hrách existujú i tzv. bonusové úlohy, ktoré ti môžu prihodiť ďalšie extra geonky.
  • Doplň si reálnu fotku vo svojom profile (dostaneš odmenu 100 geoniek).
  • Staň sa Ambasádorom.
    Šír povedomie o hre na správnom mieste a získaj 100 geoniek za jeho odporúčanie! Pošli odporúčací e-mail na vytvorenie geosrandy v kópii na môj e-mail geofotr@geofun.cz nejakej osobe, ktorá by mohla mať o GEOFUN záujem. Na tvoje geokonto ti pripíšem rovných 100 geoniek. Osloviť môžeš napr. svojho starostu, tajomníka či niekoho z odboru propagácie alebo cestovného ruchu na mestskom úrade, informačné centrum alebo turistický cieľ. O pridelení bonusových geoniek, ktoré ti môžu pomôcť získať vyššiu geohodnosť, rozhodujem ja, Geofoter! Smile