Ako GEOFUN vyskúšať?

GEOFUN najlepšie spoznáš tak, že ho vyskúšaš :)

 1. Android.iOS.GEOFUN je možné buď hrať
  • online na adrese sk.geofun.info/online (funguje v internetovom prehliadači Chrome, Opera a Edge na operačnom systéme Windows 8/10),
   alebo
  • offline v podobe mobilnej aplikácie pre systémy iOS (zariadenie iPhone a iPad) z obchodu App store alebo Android z obchodu Google play.
 2. Aplikáciu nainštaluješ a spustíš.
 3. Pozrieš sa, aké geosrandy sa nachádzajú v tvojom okolí, a podľa vzdialenosti a prípadne jednotlivých faktorov si vyberieš tie, do ktorých sa chceš pustiť. Tieto geosrandy si stiahneš do aplikácie. Bacha, v prípade niektorých miest je potrebné najprv plniť niektoré geosrandy prioritne, aby si sa dostal k ďalším. Aplikácia ťa na to upozorní.
 4. Spustíš si vybranú geosrandu, ozve sa (väčšinou) štartovacia fanfára a ideme.
 5. Všetky pokyny ti oznámi tvoj virtuálny geosprievodca v priebehu plnenia geosrandy a zároveň aj všetko odkontroluje a vyhodnotí (je neuveriteľne múdry). Keď uvidí tvoju bezradnosť a bude mať dobrú náladu, tak ti i niekedy trošku poradí Smile
 6. Po dokončení všetkých pokynov od geosprievodcu dostaneš podľa dosiahnutých zásluh odmenu v podobe vypočítaného množstva geoniek a niekedy i niečo navyše, čo ti však v tejto chvíli, samozrejme, neprezradíme.

Na MacBooku v tejto chvíli GEOFUN nie je možné spustiť.